The News

FUAR ALANI VE STANT TEMİZLİĞİ

PDFYazdırE-posta

Cuma, 16 Temmuz 2010 09:25 tarihinde güncellendi Yazar gökhan Pazartesi, 12 Temmuz 2010 11:43

FUAR ALANI VE STANT TEMİZLİĞİFUAR ALANI VE STANT TEMİZLİĞİ

 

Firmamızın stant montajı ve hazırlık safhasındaki süreçte temizlik personelimizle siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.fuar stantlarını kullanılan malzemeye göre en uygun temizlik ürünleri, koruyucular ve parlatıcılar ile sunuma hazır hale getiriyoruz. Fuar faal durumdayken de isterseniz temizlik personelimiz  hizmet vermektedir.

 

YALI VE VİLLA TEMİZLİĞİ

PDFYazdırE-posta

Cuma, 16 Temmuz 2010 09:26 tarihinde güncellendi Yazar gökhan Pazartesi, 12 Temmuz 2010 11:39

yalı ve vailla temizliği

YALI VE VİLLA TEMİZLİĞİ

 

Villa temizliği alanında hizmet veren firmamız bu alanda kendini kanıtlamış, müşteri memnuniyetini kazanmış sektöründe önde gelen bir firma özelliğini taşımaktadır. Acar kent, Çekmeköy, Çavuşbaşı, Kemerburgaz ve Kilyos bölgesinde birçok villanın inşaat sonrası temizliklerini başarı ile tamamlayıp teslim etmiştir. İhtiyaç duyduğunuz takdirde siz değerli müşterilerimize de en iyi hizmeti vermek isteriz.

 

PERSONEL TEDARİK HİZMETLERİ

PDFYazdırE-posta

Pazartesi, 12 Temmuz 2010 12:36 tarihinde güncellendi Yazar gökhan Pazartesi, 12 Temmuz 2010 10:53

BORDROLAMA VE FULL TİME PART TİME PERSONEL TEDARİK HİZMETLERİ

 

Kadromuzda istihdam ettiğimiz FORKLİFT, AREF, RİŞTİRAK, gibi depo ve antrepo içi paletli taşıyıcı araçlarda ehliyet sahibi iş bilir elemanlarımız ELLEF, ASKI, PAKETLEME konularında tecrübeli personeli, yükleme ve boşaltma birimlerinde görev alacak yeterliliğe uygun çalışma arkadaşlarımızla gerksinim duyduğunuz her an bir iş günü öncesinde belirteceğiniz sayıda personeli kendi servisimizle sahada gerekli İŞ GÜVENLİĞİ ve talep eden firma vizyonuna uygun enstrümanlar ile donatılmış olarak temin etmekteyiz.

 
 

ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZLERİ

PDFYazdırE-posta

Pazartesi, 12 Temmuz 2010 12:27 tarihinde güncellendi Yazar gökhan Pazartesi, 12 Temmuz 2010 10:51

ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZLERİ

 

Tüketici potansiyelinin her türlü tüketim ihtiyacını bir tek noktaya toplayabilmenin en akılcı yolu olan AVM ler hem konum hemde süreklilik arz eden konumda oldukları için temiz ve mümkün olduğu kadar bakımlı olmak zorundadırlar.

 

MODERN TEMİZLİK olarak genel rutin temizlik konusunda uzman kadromuzla büyük alışveriş ve yaşam merkezlerine hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

PDFYazdırE-posta

Pazartesi, 12 Temmuz 2010 12:24 tarihinde güncellendi Yazar gökhan Pazartesi, 12 Temmuz 2010 10:50

genel temizlik

TOPLU İKAMET ALANLARI (SİTE) GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

Toplu ikamet alanları, site ve lojmanların full time(tam mesai) ve part time (belli saat aralıkları ile) blok ve ortak kullanım alanlarının genel ve ve detaylı temizliği açık ve kapalı alan bitki bakım (Bahçivan) hizmetleri profesyonel ekibimiz tarafından verilmektedir.

 
 
  •  
  •  Başlangıç 
  •  Önceki 
  •  1 
  •  2 
  •  3 
  •  4 
  •  Sonraki 
  •  Son 
  •  

Sayfa 1 - 4